سرمایه گذاری میلیاردی با سود ماهیانه در پوشاک پررونق

سرمایه پذیری و مشارکت مالی و سرمایه گذاری در پخش پوشاک و پخش لباس پررونق.

اگر قصد سرمایه گذاری میلیاردی را دارید و اگر دنبال شغل مناسب برای سرمایه گذاری با 1 میلیارد تومان یا بیشتر هستید، بهترین گزینه، سرمایه گذاری با درآمد بالا و سرمایه گذاری بلندمدت سه ساله در پوشاک پررونق میباشد.

با بازدهی و سوددهی خالص و حدود 100% سالانه و حتی بیشتر با هر میزان سرمایه اولیه.

سرمایه پذیری از یک میلیارد تومان تا 3 میلیارد تومان. با امکان برداشت نقدی بخشی از سود و درآمد بصورت علی الحساب و هر سه ماه یکبار، معادل 10 درصد اصل سرمایه اولیه و صرفاً بصورت پیشفرض و موقت.

و پرداخت مابقی درآمد خالص و سود حاصله، در پایان هرسال شراکت که بطور دقیق، محاسبه و پرداخت و تصفیه میشود.

کل سرمایه گذاری مذکور جهت راه اندازی فروشگاه جدید پوشاک پررونق با متراژ حداقل 150 متر در شهر تهران میباشد که جهت ودیعه و رهن مغازه و تجهیزات و نیز اجناس و کالا و البسه و تبلیغات و… صرف می گردد.

در کشور ایران و اکثر کشورهای جهان، پوشاک و لباس، در صدر لیست تقاضا و فروش و دارای رتبه برتر یکی از دو محصول پرفروش میباشد  و یکی از نیازهای اساسی و روز مردم به شمار میرود.

پخش پوشاک پررونق، صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و…. از دیگر سپرده گذاران نیز جهت سرمایه گذاری با درآمد میلیاردی، دعوت بعمل میآورد.

با سهم سود مساوی50% برای هریک از طرفین که این 50 درصد، طی یکسال، تقریباً برابر با حداقل 100% سرمایه اولیه سرمایه گذار میباشد.

برای مثال، با سرمایه گذاری با 1 میلیارد تومان، هر سه ماه یکبار، علی الحساب 100 میلیون تومان درآمد پیشفرض قابل برداشت توسط سرمایه گذار میباشد و باقیمانده درآمد، در پایان هرسال شراکت، محاسبه میشود.

سرمایه گذاری با 1 میلیارد تومان= 50 میلیون برداشت هر ماه یکبار

سرمایه گذاری با 1500000000 تومان= 75000000 تومان برداشت ماهیانه

سرمایه گذاری با 2 میلیارد تومان= 100000000 تومان برداشت هر ماه یکبار

سرمایه گذاری با 2500000000 تومان= 125000000 تومان ماهیانه

سرمایه گذاری با 3 میلیارد تومان= 150000000 تومان برداشت هر ماه یکبار

مبالغ فوق، پیشفرض و موقت بوده و مابقی درآمد خالص حاصله، در پایان هرسال همکاری، محاسبه و تصفیه می گردد.

چنانچه قصد برداشت موقت تا پایان هرسال شراکت را از درآمد حاصله نداشته باشید، سهم شما 20% افزایش داشته و 70% سهم شما و 30% سهم ما از کل سود خالص میباشد که بدینسان، میزان سوددهی، بیش از 100% برای سرمایه اولیه شما میباشد

برای مثال، با سرمایه گذاری با 1 میلیارد تومان، در طی یکسال شراکت در کسب و کار پوشاک، حدود یک و نیم میلیارد تومان درآمد حاصل می کنید که این مبلغ، در پایان یکسال همکاری، بطور یکجا پرداخت می گردد.

حاصل سالها سابقه و تجربیات ما در کار پوشاک و سرمایه گذاریهای خودمان و… این بوده که هر میزان سرمایه گذاری در شغل پرسود لباس و پوشاک و کیف، سالانه سوددهی چند برابری دارد که با وجود اینکه بخشی از آن، بعنوان مالیات و هزینه های فروشگاه و جانبی و مخارج و… صرف میشود، اما همچنان سود صافی و خالص تقریباً 2 برابری برای هر میزان سرمایه را دارد.

نحوه مشارکت و شروع شراکت و سپرده پذیری؟

جهت حُسن انجام کار، قرارداد شراکت و سرمایه گذاری و سپرده پذیری بین ما و سرمایه گذار، محضری یا غیرمحضری منعقد می گردد. برای عزیزان خارج از شهر تهران، هم امکان قرارداد حضوری در شهر و محل مورد نظر آنها و هم بصورت آنلاین مقدور است.

همچنین تا سه برابر مبلغ اصلی سرمایه، سفته بانکی معتبر ارائه می گردد.

اعتبار این طرح شراکت و سرمایه گذاری و دعوت به همکاری تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود پذیره نویسی و سرمایه پذیری انجام میشود و پس از آن، بدلیل پیشگیری از بوجودآمدن تداخلات مالی و عدم توان محاسبه دقیق سوددهی و بازدهی، متأسفانه امکان شراکت و سرمایه پذیری با مبلغ کم میسر نمیباشد.

برای شراکت، و یا تهیه و پخش و فروش و… نیز تمامی امور از صفر تا صد برعهده گروه پررونق است و کلیه محاسبات مالی، بصورت شفاف و برپایه مستندات  و طبق قرارداد میباشد.

مزایای رقابتی فروشگاه پررونق و شراکت در پوشاک پررونق:

 • حذف واسطه ها و تولید مستقیم پوشاک
 • واردات بدون واسطه کالا و واردات قانونی
 • توان تبلیغاتی بالا و برندسازی سریع و صحیح
 • دارابودن مشتریان ثابت در سراسر تهران و ایران
 • ارزانی بیش از حد و کیفیت مطلوب و بالا و مد روز
 • دارابودن فروشندگان کاربلد و باسابقه و امین و دلسوز
 • سالها سابقه و آشنایی با اصول تبلیغات و جذب مشتری و برندسازی
 • سوددهی کاملاً خالص نقدی با امکان برداشت سود در زمانهای مقرر
 • ارائه کالا با کمترین قیمت یعنی به قیمت عمده و 30 الی 50 درصد کمتر از سایر فروشگاههای پوشاک
 • انجام کلیه معاملات و خرید و فروش بصورت کاملاً نقدی که منجر به ارزانتر تمام شدن قیمت کالا و ارائه با کمترین سود به مشتریان می گردد
 • سالها سابقه در زمینه پوشاک و مدیریت فروشگاه که به همین سبب، راه اندازی فروشگاه، در کمتر از یکهفته انجام می پذیرد
 • تنوع کالا و همه نوع لباس مردانه و زنانه و بچه گانه و نوزادی و کیف و کفش که فروشگاه را به یک هایپرلباس محبوب، تبدیل می نماید
 • ساعات کاری بالا و فعال بودن دائمی، حتی تعطیلات و کل روز(حداکثر9صبح تا حداقل9شب)

سایر اطلاعات و مشاهده ویدئوی کامل این طرح و پاسخ به تمامی سؤالات متداول و طرح توجیهی سرمایه گذاری و… در سایت فروشگاه لباس پررونق.

فعالیت فروشگاه در زمینه فروش انواع مانتو، لباس زیرزنانه و مردانه، شلوار و پیراهن، سارافون، شال و روسری، لباس مجلسی زنانه و مردانه، کت و شلوار، کیف زنانه و کیف مدرسه، لباس بچه گانه و نوزادی، لباس ورزشی و… دیگر لباسها و همه نوع پوشاک میباشد

اطلاعات کاملتر و نمونه قرارداد سرمایه گذاری و شراکت و… در:

www.porronagh.ir/toptejarat