امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای متفاوت جذب مشتری و معرفی کسب و کار و افزایش اعتبار و برندسازی و فضای رقابت و… بسیاری از مشاغل و صنوف و اشخاص و شرکتها و کارخانجات و صنایع و… برای خود یک وبسایت ایجاد می کنند. اما بازخورد کافی نمی گیرند و یا با وجود دارابون جایگاه در گوگل و نیز تبلیغات گسترده اینترنتی، تماس ندارند و مشتریان با آنها ارتباط نمی گیرند. فلذا صاحبان سایتها و کسب و کارها پس از مدتی از نگهداری آن و فعالیت روی سایت خود، منصرف شده یا دلسرد شده و نهایتاً منجر به تعطیلی سایت و جمع آوری و حذب آن میشود.

که تنها دلیل این مورد، عدم دانش کافی کارفرمایان درباره سایت و عدم دقت در وجود مشکلات سایت و عدم توان تشخیص مشکلات و معایب سایتشان میباشد و فقط با کمی تغییر یا اندکی رفع مشکلات سایت، به نتیجه مطلوبی می رسند. و چه بسا مشکلات کوچکی که به چشم نمی آیند اما همان مشکل ساده، سبب ریزش مخاطب و عدم موفقیت سایت می گردد

طراحی سایت ارزان
طراحی سایت حرفه ای

گروه طراحان سایت طلاگستر با سالها سابقه در طراحی سایت و مشاوره تبلیغاتی و مشاوره برندسازی و تعامل با کسب و کارها و نیز کاربران و… بهترین مشاور تبلیغاتی و مشاور طراحی سایت و آنالیزور سایت شما می باشد.

اگر سفارش درج آگهی در سایتهای نیازمندی را به گروه تبلیغاتی پرستو سپرده اید، پس از ثبت نهایی سفارش، بررسی رایگان مشکلات سایت شما و کمک به رفع آن انجام می شود.

و اگر قصد دارید خودتان انجام تبلیغات در سایتهای بانک مشاغل و نیازمندی را انجام دهید و به یک مشاور خوب در رابطه با عیب یابی سایتتان نیاز دارید، از مشاوره گروه طراحان سایت طلاگستر جهت بررسی معایب سایت خود، بهره مند شوید.

بررسی اشکالات سایت و مشاوره بهینه سازی سایت و آموزش راهکارها و…: 1000000 تومان 500000 تومان

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    CAPTCHA ImageChange Image