اگر بدنبال تبلیغات رایگان در اینترنت هستید و بدون هیچ هزینه ای و حتی بدون پرداخت کارمزد به گروه تبلیغاتی پرستو میخواهید تبلیغات در سایتهای نیازمندی و گوگل داشته باشید، ما در کنار شماییم. بخون تا متوجه بشی جریان چیه:

امروزه بسیاری از مشاغل و کسب و کارها بدنبال تبلیغ در اینترنت هستند و همگان بخوبی می دانند که یکی از بهترین و مؤثرترین روشهای تبلیغات اینترنتی، درج آگهی در سایتهای تبلیغاتی است.

بسیاری از کسب و کارها بدلیل نداشتن وقت یا تجربه، امکان درج در این 400 سایت نیازمندی فعال را ندارند و آنرا به گروه تبلیغاتی پرستو می سپارند

اما بعضاً با مشاهده تعرفه انجام تبلیغات در سایتها توسط گروه پرستو، بدون درنظرگرفتن اینکه هزینه نهایی، نهایتاً کمتر از هزینه یک پیامک تبلیغاتی میشود، از این تبلیغات مؤثر و پربازده دوری میکنند و به این نکته توجه نمی کنند که: “تبلیغات، هزینه نیست. سرمایه گذاری است”

اما گروه تبلیغاتی پرستو، بزرگترین حامی کسب و کارها و مشاغل کوچک یا خرد، طرحی دارد که با آن میتوانید بدون پرداخت هزینه در این 400 سایت تبلیغ کنید. چگونه؟

خیلی آسون. کافیه فقط 5 تا از مشاغل یا دوستان و کسب و کارهای اطرافتو به گروه تبلیغاتی پرستو معرفی کنی تا از طرح تبلیغ در سایتهای پربازدید نیازمندی استفاده کنند و گروه پرستو به پاس این همیاری شما، آگهیتان را بدون دریافت کارمزد در هر 400 سایت تبلیغاتی درج می کند. متن زیر را بخون و با مشاغل اطرافت در میان بگذار و با معرفی 5 نفر، خودت رایگان سفارش تبلیغ بده:

www.nikman.ir/freetablighat

 

همچنین بخوانید: طراحی سایت رایگان و طراحی سایت مجانی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    CAPTCHA ImageChange Image