تبلیغات اینترنتی پربازدید در سایت مجله و سرگرمی خودتان

با داشتن یک سایت مجله و محتوامحور، تحت مالکیت خودتان، در تمامی قسمتهای سایت، میتوانید تبلیغ خود را بالاتر از دیگران نمایش دهید و کاربران و مشتریان را جذب خود کنید.

طراحی و ایجاد وبسایت مجله سرگرمی تحت مالکیت شما و مدیریت سایت توسط ما و جذب کاربر و درج مطلب و…. برعهده گروه تبلیغاتی پرستو

رقبایتان را پشت سرتان قرار می دهیم.

امروزه سایتهای سرگرمی و مجله، مخصوصاً سایتهای آموزش محور و مفید، بسیار طرفدار دارند و همه نوع کاربر تجاری و شرکتی و شخصی و… در آنها عضو بوده و یا از آن بازدید می کنند.

یکی از صدها مزایای داشتن سایت مجله اینترنتی و مالک آن بودن، این است که میتوانید در همه قسمتهای سایت، مانند هدر و بالا و پایین سایت، قسمت چپ و راست سایت، پایین هر مطلب، داخل ایمیلهای اطلاع رسانی به اعضاء و…. تبلیغات خود را به هر نحوی که مایلید در معرض دید همه کاربران قرار دهید و بدلیل تنوع مطالب و گروه بندیها و مضمون ها و به روز بودن و…. از هر نوع صنف و شغلی بازدید خواهید داشت و تبلیغات شما همواره نسبت به دیگر محتواهای سایت، برجسته تر و بیشتر و دائمی میباشد.

بجز طراحی سایت سرگرمی، باید کاربران بیشماری را نیز جذب نمود تا سایت، پربازدید شود که این امر نیز حداقل بمدت یکسال از سوی طراحان سایت طلا گستر انجام میپذیرد

از لحاظ هزینه تبلیغاتی نیز بسیار مقرون به صرفه میباشد زیرا مجموع هزینه طراحی وبسایت سرگرمی که یکبار طراحی شده و یک عمر قابل بهره برداری بوده و در مالکیت کامل قانونی شما قرار می گیرد، بهمراه یکسال مدیریت کامل وبسایت، بسیار ناچیز است که البته پس از یکسال یا در هر زمان، بدلیل اینکه سایت مجله و سرگرمی شما، دارای کاربران فراوان و مطالب متنوع و با سابقه و مشهور و…. شده است، در صورت تمایل، میتوانید آنرا با قیمتی بسیار خوب و حتی بالاتر از قیمت مذکور، بفروشید و بدینسان، هم طی یکسال، سود از کنار تبلیغاتتان برده اید و هم پس از یکسال، سود نقدی از فروش سایت حاصل نموده اید.

طراحی سایت مجله آنلاین بهمراه مدیریت سایت و جذب تبلیغ و کاربر و پشتیبانی و……. یکساله حداقل 500 میلیون تومان میباشد که گروه طلاگستر، بدلیل دارابودن تجربه بالا و توانمندیهای مدیریتی و دیگر موارد مورد نیاز، با مجموعاً 300 میلیون تومان یکساله، امکان انجام چنین پروژه ای را دارد.

این فرصت طلایی را از دست ندهید.