ساخت پیج اینستا و تبلیغ در اینستاگرام

راه اندازی پیج اینستاگرام و مدیریت کامل پیج اینستا و جذب فالوئر و درج پست در اینستا و ایجاد و طراحی تصویر و پست و ویدئو و……..

با گارانتی و تضمین برگشت کل وجه در صورت عدم رضایت

ویژه تمامی مشاغل و صنوف و خدمات و…..

اگر میخواهید برای کسب و کار خود، یک پیج اینستا بسازید و یا وقت برای مدیریت پیج اینستای خود ندارید و میخواهید آنرا به افراد کاربلد و ماهر و فعال و خلاق، بسپارید، گروه طراحان وب طلاگستر، بهترین مجموعه برای این فعالیت شما میباشد.

 

خدمات کلی طلاگستر جهت ایجاد و مدیریت پیج اینستا:

-ایجاد پیج با نام دلخواه شما

-درج پست بصورت روزانه

-طراحی و ساخت تصویر مناسب برای هر پست

-ساخت ویدئوهای معمولی و درج ویدئو در پیج اینستا

-گذاشتن استوری

-پاسخ به کامنتهای کاربران اینستا

-پاسخ به پیامها در دایرکت

-تبلیغ برای پیج و معرفی پیج در دیگر فضاهای مورد نظر طلاگستر

-جذب فالوئر واقعی و دوری گزینی از هرگونه فالوئر فیک

و……… هرآنچه که برای افزایش بازدید پیج و فروش محصولات یا خدمات و جذب مشتری، لازم است.

 

توجه: از انجام خدمات جزئی برای اینستاگرام دیگران معذوریم. برای مثال، صرفاً درج استوری یا صرفاً درج پست یا صرفاً طراحی تصویر و بنر و پوستر، صرفاً جذب فالوئر و… مقدور نیست و تمامی امور پیج اینستا باید در اختیار گروه طلاگستر و البته تحت نظارت کارفرمای محترم و مالک واقعی پیج باشد.

 

از پذیرش ایجاد و مدیریت پیجهای خلاف قانون یا دارای ابهام، مانند پیج فروش پکیج لاغری و چاقی و داروهای گیاهی و پکیجهای درآمدزایی و کسب درآمدزایی از اینترنت و اینستا و فال و…. امثالهم که دارای شائبه هستند نیز معذوریم.

 

کارمزد انجام کلیه امور فوق الذکر، ماهیانه فقط 2 میلیون تومان میباشد که با تخفیف ویژه کاربران سایت محترم شیپور، یکساله بجای 24000000 تومان، فقط 20000000 تومان قابل پرداخت است. و عطف به اینکه بخش زیادی از مبلغ فوق جهت هزینه های جاری و تبلیغ و… صرف میشود، کل مبلغ یکساله، در بدو کار، دریافت میگردد تا تیم طلاگستر با اطمینان خاطر کامل، به فعالیت روی پیج اینستا اقدام کنند.

 

+آیا تضمین بازخورد نیز وجود دارد؟

-بله. در صورتیکه پس از یکسال، کارفرما به هر دلیلی از پیج یا بازخورد آن، ناراضی باشد، کل مبلغ دریافتی به ایشان عودت داده میشود.

 

+چرا قیمت و دستمزد چنین خدمات گسترده ای، اینقدر ارزان و پایینتر از حد عرف و معمول است؟

-به این دلیل که تیم طراحان سایت طلاگستر، تجربه کافی و مهارت لازمه و سرعت عمل مناسب و بالا را دارد و نیز این حق برای طلاگستر محفوظ است که در پیج اینستا، هر ماه تا دو پست را میتواند برای تبلیغ محصولات یا خدمات خودش قرار دهد و بدینسان از جذب مشتری برای خودش، سود ببرد و جبران هزینه و وقت شود.

 

عطف به حفظ حریم شخصی دیگر عزیزان و مشتریان و همکاران، از ارائه پیجهای آنها بعنوان نمونه، معذوریم.

عقد قرارداد در محل کار یا دفتر شما بصورت حضوری یا قرارداد بصورت آنلاین و….

پذیرش از سراسر تهران و ایران.

ظرفیت: محدود و به تعداد خاص.

www.talagostar.com/insta